TIMO ULOS

vilautteli sille laulajalle omaa vehjettään hyi mikä
moraaliton sika.....
5362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

taitaa kiviä puristaa

Äänestä

kumpikaan tytöistä anna sille, niin ei tarvitsis kokoajan vehjettä vemputella? Nehän vois toimii keveri/pulassa periaatteella!

Äänestä
  • ihmettelen ettei Terhi ymmärrä antaa vai antaako se ymmärtää että täältä vois irrota tussua kun vaan jaksaa yrittää

    Äänestä

Ja toiset pari sikaa sitten olivat menossa ruokaostoille nakuina se vasta moraalitonta olikin...

Äänestä
  • se on ihan ''neiti'' timo ulos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyi hyi kirjoitti:

vilautteli sille laulajalle omaa vehjettään hyi mikä
moraaliton sika.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu