Heips, osaako joku jakaa hyviä kokemuksia moisista menoista moisessa paikassa?
Sukellus ja surffaus Inglessissä?
reissaaja
2
730
Vastaukset
- pari kertaa
mahdollista, sukelluksesta ei kokemusta mutta surffaus homma onnistuu.
- surffari
olin just tulossa kyselemään samaista asiaa, eli Inglesiin olen kavereiden kasnsa matkalla keväällä ja mietin juuri tätä surffausasiaa.
Sukelluksessa kuulemma ei oikein ideaa, ei kuulemma mitään nähtävää niissä vesissä, mutta kiva kuulla että surffaus onnistuu!
Olisiko tietoa mitä maksaa, onko jotain kursseja ja voiko nimenomaan Inglesissä siis surffata?
Ja toinen kysymys koskisi kameliratsastusta, löytyykö Inglesistä tai lähettyviltä mahdollisiuus tähän?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1842679Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 64921
- 67894
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20800Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait237797Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708