mitä

kantavalle koiralle?
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lemmikaquppaan niin osaavat ssuositella parhaan tiineysajan ruokinnan, yleensä syötettään pentunappuloita m utta mitä riippuu koirasi rodusta jne.

Äänestä

Hei
Mikäli itselläsi ei ole asiasta tietoa pirauta vaikka eläinlääkärille!
Ensimäinen kuukausi normaali ruokinta/liikunta toisella puoliskolla mikäli koira on tiine siirrytään penturuokaan lisäksi voi/kannattaa antaa esim.lihaa,piimää,viiliä ym.Tärkeää, että ruoka on hyvälaatuista sekä monipuolista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruokaa kirjoitti:

kantavalle koiralle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu