varma tieto

perttu voittaa pelin.antti töppää ja poistetään kisasta.tää on mun mielipiteeni.
6365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

oon samaa mieltä.perttu voittaa

Äänestä
  • viime yönä ja siina voitti tiina koko pelin,eikä perttu

    Äänestä

  • unta ja uneksin kirjoitti:

    viime yönä ja siina voitti tiina koko pelin,eikä perttu

    kyllä se on niin ,että timoo ei tiputeta ja se vie koko potin

    Äänestä

  • unta ja uneksin kirjoitti:

    viime yönä ja siina voitti tiina koko pelin,eikä perttu

    uskoo ken haluaa

    Äänestä

kyllä se on tiina mikä voittaa

Äänestä

Varma tieto mutta silti sinun mielipide? whaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuhkimo. kirjoitti:

perttu voittaa pelin.antti töppää ja poistetään kisasta.tää on mun mielipiteeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu