Ihmetyttää mikä tätä kansaa vaivaa. Äänestetään Timo ulos ja jätetään se kylmänkolea marisija sinne murjottamaan ja pisteyttämään toisia mitä ihmeellisimmin perustein. "Annan Pertulle 1 pisteen koska sillä on ollut synttärit ja juhlia" voi pyhä kiesus sentään! Mitään positiivista en tuosta Tiinasta ole onnistunut löytämään, vaikka kuinka koittais. No ymmärrän kyllä etten liikukkaan massan mukana, koska tahtomattani seuraavallakin kaudella suomen presidenttinä tulee olemaan puhevikapitkänokkatyylitajuton punapää!
Kyllä Suomi on ihana maa
Barbandoola
7404
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
samaa mieltä, Timolta sentäs irtosi hetkellisesti hauskuuttakin, Tiinalta........no joo just
Timo lähti talosta pää pystyssä (kumpikin pää)
loistavin lähtö tähän mennessä.
Veit sanat suustani ja lyhyestä virsi kaunis: Kyllä korpee että että se valivaliakka on siellä kadehtimassa ja ryttyyttämässä lärviänsä edelleen. Kaipa se ensi viikolla lähtee, niin toivon.
Kiitos hyvästä ja puhdistavasta kirjoituksestasi.
timo oli sentään aika hauskakin joskus! tiinassa ei ole mitään, sellainen hiiri/possu/tulitikkuperse inisee ja marisee vaan. sanalla sanoen aika vittumainen.
haluaako ihmiset tosiaan että talossa on vain jotain harmaita hiiriä? ja en ole timo-fani, mun suosikki oli/on kati nyt perttu...
Että ottaa aivoon tollaset kirjotukset, joissa mies esittää olevansa nainen... Aivan selvästi olet vaan mies ja sovinistisika! Naiset on ihan yhtä hyviä kuin miehetkin, ja peppipitkätossu on paras ehdokas pressaksi!!! Oo hiljaa ja sivisty, juntti!
Jos mies kannattaa miestä se on ilmeisesti aina sovinisti. Sama kuin vähemmistöt vetoavat aina rasismiin kun jokin valinta on heille epäedullinen, oli syy valintaan mikä tahansa. Sovinismilla ei ole mitään osuutta ainakaan tähän kommnetiin: Kyllä timo oli miljoona kertaa fiksumpi viisaampi ja filmaattisempi kuin se taloon jäänyt xxxxx
Feministiemakot ne jaksaa aina valittaa mitä ihmeellisimmistä asioista.
Joo olen tosiaankin mies, enkä koittanut kätkeä omaa sukupuoltani. Pieni korjaus kirjoitukseesi. Rakastan ja tunnen moniamonia mukavia, hauskoja ja kaikin puolin miellyttäviä naisia. Sovinistisikaa ei minusta saisi tekemälläkään. Ihmettelen vain mikä sai enemmistön äänestämään ihmistä joka valittaa kaikesta ja on muutenkin perusnegatiivinen ihminen. Ja mitä presidenttiin tulee.. Haluaisin että tätä maata johtaa edustava henkilö sukupuoleen katsomatta. En nyt vain pidä kovin edutstavana sitä et kävellään shortsipuvussa ja lippa vinossa pitkin ulkomaita.