Kiitos Timo

Olit viihdyttävä asukas ja ansaitsit paikkasi talossa. Oli ilo kuunnella kommenttejasi Kakon haastattelussa. Suhtautumisesi ohjelmaan ja tapahtumiin kuulostivat varsin maanläheisiltä; Olit TV-ohjelmassa, ei sen enempää, mutta ei sen vähempääkään. Pidä lippu korkealla. Toivon että sinäkin saat sponsorin järjestämän matkan jonnekkin upeaan paikkaan kiitoksena katsojille ja lukijoille antamistasi hetkistä. Kiitos vielä kerran sinulle :)

6

1634

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja miten

      suoraselkäisesti hän talosta lähti, kannustaen toisia kilpailijoita ja se lauluosuus (sai melkein tipan silmään) sekä suhtautuminen siihen kun hänelle näytettiin nimeämis perustelut.
      Paras ja tyylikkäin lähtö tähän mennessä. :)

    • yksi kannustajistasi

      Timo alkoi parantaa asemiaan huomattavasti talossa Hannan lähdön jälkeen. Miten asiat olisivatkaan, ellei Hannaa/sopivaa tyttöä olisi ollut talossa. Timo on mielestäni fiksuin koko porukasta ja olisin itse halunnut pitää häntä vielä talossa. Toivottavasti Timo pääsee jollekin kivalle matkalle kiitokseksi meidän katsojien viihdyttämisestä. Toivottavasti myös näemme Timoa vielä vastaisuudessakin.

    • Grabandgo

      Kun MUSTA HEVONEN Timo aloitti loppuravinsa liian myöhään ja joutui ulos kisasta! Ehdoton inhokkisuosikki muuttui matkanvarella suosikiksi.
      Suhtautumisesi eri tilanteisiin oli loistavaa katseltavaa. Hyvä Timo ja kiitoksia.

      • samoin

        ensin en voinut sietää timoa mutta sitten se osoittautuikin hyväksi äijäksi ja hyvin meni loppuhaastattelu kakon idioottimaisista kysymyksistä huolimatta.


    • harmittaa

      Annoin 10 ääntä Timolle. Nyt vi..... niin paljon etten pysty edes puhumaan. Voi voi

      • sinä, ei

        se haittaa, hyvä kun Timo jo jätti talon. Ihan oikein äänestit.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      708
      2025
    2. Mopomiitti!

      Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss
      Tuusula
      341
      1095
    3. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      69
      926
    4. Poliisi kiilasi mopoilijan

      Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö
      Kiuruvesi
      150
      844
    5. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      65
      626
    6. Onko täällä ketään

      Joka kaipaa M alkuista? Millä kirjaimella nimesi alkaa?
      Ikävä
      46
      614
    7. Vetovoima

      Onko välillänne suuri vetovoima ja miten se ilmenee? Onko siitä haittaa?
      Ikävä
      31
      609
    8. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      577
    9. Aina vaan mietin sua

      Miksen saa sinua mielestäni pois
      Ikävä
      32
      570
    10. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      37
      530
    Aihe