Mitä rakennetaan?

Näsiin toiselle puolelle Näsintietä McDonald'sista?
3730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kissan kokoisin kirjaimin!

Äänestä
  • Siinä lukee joo, että joku suunnittelutalo siihen pitäisi nousta. Vaan mikä ihmeen suunnittelutalo?

    Äänestä

  • lukee joo... kirjoitti:

    Siinä lukee joo, että joku suunnittelutalo siihen pitäisi nousta. Vaan mikä ihmeen suunnittelutalo?

    Ei vaan auta paljoakaan ne kissan kokoiset kirjaimet jos vaan kävelee sitä kävelytietä pitkin eikä koskaan mene sen kyltin ohi autolla niin että näkisi ne kissan kokoiset kirjaimet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Somebodytolove kirjoitti:

Näsiin toiselle puolelle Näsintietä McDonald'sista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu