TERHI ON RASITTAVA MUIJA!

VOI ETTA SE ON IDIOOTTI!
5691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toisinsanoen aivan samaa mieltä!! kaiken huippu oli se kaamee ihonmyötänen asu mikä oli ekassa yö-kerho illassa sillä!!! aaargh.. jotai rajaa pitäis olla!

Äänestä

ainoa idiootti olet sinä. S...tanan amispelle.

Äänestä

ja lisäksi vielä itsensä paljastelija..

Äänestä

ja sillä Tehillä ei ole minkäänlaista makua pukeutumisensa kanssa.
Järkky ilmestys niissä pikkupöksyissään ja läpinäkyvässä puserossaan, ei tollaselle läskille sovi.

Äänestä

Olet TÄYSI PERSEREIKÄ!SUKSI VITTUUN TÄÄLTÄ!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jani__ kirjoitti:

VOI ETTA SE ON IDIOOTTI!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu