Te jotka

niin rahanne menee hukkaan. Onks siinä järkee. Varmat lähtiät on joko Tiina tai Mika.
4270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

liikaa siihen ajatukseen! Jos kaikki Perttu fanit ajattelis noin niin Perttu saattais hyvinkin olla vaarassa pudota...noita Pertun vihaajia kun tuntuu täällä riittävän!!

Äänestä
  • Perttu vihaajat. Nämä muut on sivistyneempiä ja seuraavat lähtiät on todellakin Tiina tai Mika. Ainakin minulta menee Mikalle tosi paljon ääniä ja onneks se ei oo rahasta kiinni.

    Äänestä

???????????????????????

Äänestä
  • Perttu ei vaan yksinkertaisesti vielä tipu pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänestätte Perttua kirjoitti:

niin rahanne menee hukkaan. Onks siinä järkee. Varmat lähtiät on joko Tiina tai Mika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu