sims 2

kannattaako sims2 ostaa pleikkarille. onko se yhtään samanlainen ku tietokoneella.. ja onko se hyvä..
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No jos sulla on jo sims2 tietokoneelle ja lisäosatkin siihen niin minusta ei kannata ostaa aika samanlaista peliä pleikkarille ;)
(en kylläkään omista simssii pleikkarille, et huonohan minun on sanoa, mutta itse en ainakaan hankkisi, vaikka se varmasti ihan hyvä peli olisikin)

Äänestä
  • En tiiä onko hyvä mut se on siit erilainen et siin on paljooon uusii vaatteit huonekalui yms.. Ja sit siin on semmonen story mode.. Niinku mis pitää tehä jotaa tehtävii ja sillai. Nii no huonoo on et siin ei voi tehä lapsii.. :((


    Ja melliex, mä toivon sen sen takii joululahjaks ku tykkää sims kakkosest (kamun luona oon pelannu) mut en voi koton pelata ku koneen tehot ei riittäis ees sims ykkösee...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ps2 kirjoitti:

kannattaako sims2 ostaa pleikkarille. onko se yhtään samanlainen ku tietokoneella.. ja onko se hyvä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu