Odottelen

Olen odotellut "edelleen" niitä PROPHET YAHWEHin elokuun Jyväskylän vierailun kuvia, videoita ja haastatteluja joita eräs paikalla ollut lupasi laittaa tänne?? Olikohan kyseinen henkilä sittenkään paikalla ja oliko kyseinen profeetta sittenkään edes täällä Suomessa käymässä?
2354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hänen kouluun $$$, niin voit katsoa vapaasti hänen UFO videoita $$$. Tietenkin $$$ rahaa $$$ vastaan voit myöskin tutustua niihin $$$.

$$$ Tässä on hänen linkkisä $$$

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

http://www.prophetyahweh.com/index.php

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Äänestä
  • Tämän jahvetin liikeidea on tullut jo kauan sitten selväksi. Nyt kerätään näköjään jo hölmöjä (luulevat itseään etuoikeutetuiksi) opetuslapsiksi huijausta pönkittämään.

    Ymmärrättekö juonen? Ensin tehdään jahve tunnetuksi yhden hömppäteeveeaseman uutisella netissä, sitten jahvesta kirjoitetaan laajalti ufojenkutsujana, sitten ykskaks messias ilmestyy rahaa vailla nettisivuilleen. Ja myyntiin tulee jahverihkamaa, videoita, kirjoja etc.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikesta huolimatta kirjoitti:

Olen odotellut "edelleen" niitä PROPHET YAHWEHin elokuun Jyväskylän vierailun kuvia, videoita ja haastatteluja joita eräs paikalla ollut lupasi laittaa tänne?? Olikohan kyseinen henkilä sittenkään paikalla ja oliko kyseinen profeetta sittenkään edes täällä Suomessa käymässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu