quake 4 onkelma

juu mulla on quake 4 ja se pätkii vaikka koneessa pitäis olla tarpeeks tehoja...mikä on vika...kensies jossain asetuksi

ATI rodeon 9600se
AMD athlon(tm)XP 3000

muusta ei ookkaan oikeen sietoo :P
6673
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tietoo*

Äänestä
  • Voi olla että kone ei pyöritä High -säätöjä!!!

    Äänestä


ni pitäisko mun laittaa näytön ohjain siihen oletuszydeemiin vai plug and play zydeemiin.

Äänestä
  • ..ei mikää mahtava oo :E

    Äänestä

Sulla on aika himatuikku,siis täysi ruikku toi sun näytön ohjaimesi ,sillä ei Pelata .. voithan yrittää kellottaa sitä mutta ei siitä hirveesti apua ole !

Osta kunnon näytönohjain niin alkaa Peli pelittää!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puppelipoika kirjoitti:

juu mulla on quake 4 ja se pätkii vaikka koneessa pitäis olla tarpeeks tehoja...mikä on vika...kensies jossain asetuksi

ATI rodeon 9600se
AMD athlon(tm)XP 3000

muusta ei ookkaan oikeen sietoo :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu