seurusteleeko hanna ja timo?

oli niin kylmät välit eilen että vaikea uskoa että hanna jaksoi odottaa timoa sit kuitenkaan!?! Luulis että olis halannut tai jotain jos kiinnostusta vielä on!
2812
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minusta se oli vaan sitä, että näyttivät sille Marille, että joka juttu ei kuljekaan juontajien toivomallaan tavalla. Pisteet Hannalle ja Timpalle. Kaiken lisäksi Mari luuli varmaan jotenkin saavansa Timon haastattelussa nolattua, mutta Timo oli järkityyppi ja peittos järkevällä käytöksellään Marin aivan 10-0.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hippajoo kirjoitti:

oli niin kylmät välit eilen että vaikea uskoa että hanna jaksoi odottaa timoa sit kuitenkaan!?! Luulis että olis halannut tai jotain jos kiinnostusta vielä on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu