Mielenvikaisuutta!

Raabe

Olimme tässä lähiaikoina mummillani käymässä kun tapahtui tämä tyrmistyttävä tapaus!
Mummini miesystävän dopperi kävi äitini naamaan kiinni! Ilman mitään syytä!
Olin samaan aikaan isäpuoleni ja kihlattuni kanssa ostoksilla. Hyvä niin, sillä olisin varmasti pistänyt niskat nurin tuolta mukamas hyvin koulutetulta ja vaarattomalta rakilta! Asia pisti niin vihaksi!
Onneksi äidilläni on jo etukäteen annettu jäykkäkouristus rokotus, muttei se vähentänyt tuskaa mitä hän joutui kokemaan. Viikonlopun aikana hänen silmänsä ympärys turposi sinipunaiseksi ja oli erittäin kivulias.
Tekisi mieli mennä ampumaan kuula tuon rakin päähän. Niin paljon suututtaa!

4

1151

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koirakko

      mitään syytä. Ensimmäinen syy on äitisi itse. Miesystävän koira ja äitisi eivät ole samalla aaltopituudella ja koira on ilmeisesti mustasukkainen äidillesi.
      Tosi surullista, että joku tulee purruksi. Toivottavasti äitisi paranee.
      Lauman ulkopuolinen on aivan eri asemassa kuin perheenjäsenet.
      Ilman syytä on aina väärin sanottu, kyllä siellä jokin syy on takana.

      • ei siihen muuta tarvita

        Noita juttuja kuulee aina slloin tällöin. Koiraa ei pidä jättää vieraan ihmisen kanssa ilman valvontaa. Vastaanvanlaisia juttuja tapahtunut useita vuosien aikana. Koira olisi pitänyt laittaa lukkojen taakse siksi kunnes oma väki tulee paikalle.


    • Baby94

      mulle toi on tuttua. Meillä oli 5vuotta sitten myös luonnevikainen uros dobberi. sekin kävi mun naamaani kiinni. mulla on vieläkin arpi naamassa.

    • NIINPÄ NIIN

      Dopperin puruvoimasta jotain tietävänä; Koirahan on vain varoittanut...hullu tai mielenvikainen ois rouhassu pään irti...huh huh! Mietippä ite jos tuloksena on ollu punoitusta ym. PIENTÄ!!
      MIKÄ ASIANTUNTIJA!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1281
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      908
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      824
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      703
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    6. 32
      635
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      486
    Aihe