pertun pois? perttunhan kuuluisi voittaa.. mun mielestä ainakin.. sillä perttu on aito, ja välittää muista.. ja sen sellaista.. entäs sit jos on yksin kertanen? perttu on voiton ansainnut, ja toivon että perttu sen myös saa.. toivottavasti perttu ei vaan tippu!!!!!!! Perttu voittoon!!
miksi haluatte...
bb-fani..
6421
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Perttu on TYHMÄ!Etkö sitä ole jo tajunnut??!!
Perttu v..n talosta!
olen aivan erimieltä kanssasi.. EI perttu ole tyhmä.. JA EI KAIKKI IHMISET OLE MAAILMAN VIISAITA!! eikä tarvitsekkaan..
Millainen adjektiivi se nyt on. Ihan täynnä kuulemaan tota aito juttuu, eihän ne muut oo aitoja ku ne on virtuaali kilpailijoita. Toivottavasti edes suurinosa teistä Perttu Rulez porukoista herää..
ei sillä aitoudella tarkoitettu sitä, että ei oo aitoi ihmisii, vaan sitä, että ne toiset enimmäkseen esittää jotain! Perttu EI esitä..
Herätty on aikoja sitten kannustamaan Perttu voittoon.
mielestä Pertussa on tyhmää?? Minä oon tykännyt Pertusta alusta asti. Olen tykästynyt hänen hurvattomaan huumoriin ja karvaiseen massuun ja.. ;).
Ja kaikilla meillä on omat suosikkimme jonka haluaisimme voittavan. Ja jokaisessa kilpailijassa on hyviä ja huonoja puolia, mutta huonot puolet huomataan aina paremmin tai niitä vatvotaan enempi kuin hyviä.
Nämä ihmiset on tavallisia maantallaajia, työssä käyviä ym.En itse usko siihen, että joku nuista asukkaista ESITTÄISI muuta kuin on,mutta kyllä varmasti jokainen on vähän varauksellinen..(en itse haluaisi kaikkien tietävän minkälainen olen kokonaisuudessa).
Näitten ystävät ja perhe tuntee parhaiten minkälainen hän on..ei me tuntemattomat katsojat tunneta ketään nuista.
He ovat olleet tuolla pitkään. Ja jokaisella on huonoja päiviä ja sitten ku sitä pahentaa ikävä rakkaita ihmisiä, jotkut näyttää sen herkemmin kuin toiset, mutta jokaisella on oma tapansa käsitellä asioitaan.
Vielä haluaisin sanoa nuista Pertun nimeämisistä.. jotkut kanssa kilpailioista sanoi, että Perttu ei keskustele vakavasti.. jos joillakin on huolia tai jotain niin jos Perttu laittaa nämä keskustelut huumoriks yrittää varmaan omalla ihanuudellaan vaan piristää kaveria.. tai hänellä ei ole halua (ei osaa) keskustella syvällisesti tai sitten nämä kaverit ei ole varmastikkaan vielä tosi ystäviä joiden kanssa voisi syvällisistä asioista puhua.( ja tieto siitä, että koko maailama kuulee).
Mut toivotan kaikille Bb faneille, kaunista talven odotusta. Hyvää ja lämmintä mieltä! :)