MISTÄ HALPA JA HYVÄ TAULU-TV? PITÄISI OLLA 42" PLASMA. MERKILLÄ EI VÄLIÄ. EN OLE MIKÄÄN ELOKUVA-FRIIKKI... ELI RIITTÄÄ KUN TÖLLÖSTÄ NÄKYY HYVIN DIGI-TV:N LÄHETYKSET, DVD- JA VHS-KUVA. SAAKO KOHTUULLISEN HYVIÄ KONEITA ESIM. 1500 € JA MISTÄ? KODINKONELIIKKEISTÄ OLEN KYSELLYT JA MYYVÄT ESIM. PHILIPSIÄ 1990€. SAISKO JOSTAIN VÄHÄN HALVEMMALLA...?
HALPA TAULU-TV
PIHI
1418735
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Eksää tiärä, että köyhällä ei o vara halpaan? Tulee yleensä meinaan aika kalliiks. Saksasta jostain nettikaupasta vois koittaa kattella.
KUKAS KÖYHISTÄ ON PUHUNUT... ? :)
http://www.verkkokauppa.com Jos asut treella tänään
viimeinen päivä, kun saat tuotteeesi ilmaiskuljetuksella lähimpään postiin!
R-kioskilta jos kysyy ja tilaa niin ei maksa kun alle 1500 euroa
esim. gigantin poistohyllystä
giganttia ei ole niin lähellä että voisi käydä itse katsomassa mutta jos sielä tarpeeksi halvalla löytyy niin voin ajaa sen takia.
LCD on parempi kuin plasma, koska plasman ruutu kuumenee kun se on päällä koska se sisältää nestettä. Eli hanki LCD, se on myös halvempi
www.jimmsspc.fi
www.jimmspc.fi
bauhauksessa on vaan 42 tuumanen 1350 euroa maksava LCD ja PLASMA
Jos haluat välttää ongelmia takuu- ja huolto-ongelmien yllättäessä, vältä silloin myös verkkokauppa.com liikettä.
Lisätietoja osoitteessa http://verkkokuopasta.blogspot.com
http://www.huuto.net/kohteet/lg-37-full-hd-taulutelevisio/197736337
Tuossa hyvä taulu tv jollekkin.
Miksi tvmies vastailee vanhoihin keskusteluketjuihin? Vai onko kyseessä pelkkä piilomainonta? Tuon ikäinen LG on vanha romu ja lähtöhinta yläkanttiin. Mutta tyhmähän ei ole myyjä, vaan se joka maksaa...?
http://www.expert.fi/Tuotteet/Kuva/Taulutelevisiot/Panasonic---TX-P42UX30 tossa olisi panasonicin 42" plasma 599€