Mika on takinkääntäjä!

Jos Mika olisi ollut mies ja pitänyt poikien rintaman ja nimennyt Terhin Pertun sijaan olisi äänestyksessä nyt sekä Tiina että Terhi.
6558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin Terhi olis lentäny ku leppäkeihäs talosta. Mun mielipiteeni...

Äänestä

vai ihan poikien rintama. voi jösses..

Äänestä

tottahan toki mikan kannattaa yrittää saada perttu ulos talosta koska se voisi olla kova vastus aikaisempien tulosten perusteella

Äänestä
  • se vaan taitaa jäädä yritykseksi saada perttu ulos

    Äänestä

niin näinhän siinä käy.

Äänestä

pitää mikään "rintama", jos Perttu ärsyttää niin ärsyttää. Eikö muka sais nimetä sen mukaan????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luuseri-mika kirjoitti:

Jos Mika olisi ollut mies ja pitänyt poikien rintaman ja nimennyt Terhin Pertun sijaan olisi äänestyksessä nyt sekä Tiina että Terhi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu