modaus

hei kun mä oon ihan uus tuolla irc niin voisiko joka tehdä mulle hienot modit??? niin että siina kommettiboxsissa olisi joku kuva... olisiki jos joku voisi tehdä mulle modin niin ja jos joku nut tekee niin se kuva sais olla uniklubin joku hieno kuva....kiitos jo etu käteen
41032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en usko että kukaan alkaa sulle väsäämään oma moodia juuri ietyllä kuvalla ja lisäks sun kannattais hommata VIP että sä yleensäkkään saisit tehtyä moodeja. ja lisäksi irc ei tarkoita IRC-GALLERIAA.. nämä ovat kaksi täysin eri asiaa.

Äänestä
  • Pystyn modaamaan gallerian sivujani kun mulla on jo VIP asetukset käytössä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei osaa kirjoitti:

hei kun mä oon ihan uus tuolla irc niin voisiko joka tehdä mulle hienot modit??? niin että siina kommettiboxsissa olisi joku kuva... olisiki jos joku voisi tehdä mulle modin niin ja jos joku nut tekee niin se kuva sais olla uniklubin joku hieno kuva....kiitos jo etu käteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu