Onko hyvä paikka? Kannattaako mennä? Onko viikolla minkäverran jengiä? Onkos siel muuten Suomipop puoli? Paljon maksaa sisään?
Mitä ootte mielä Kharmasta?
Bilehile
152769
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Paska paikka. Avoid.
Perustelut kiitos?
Palvelu oli jo elohuvin aikana surkeaa..
käynyt, mutta kaveri sanoi ettei Elohuviin verrattuna ole muuttunut kuin sisustus, ainakaan yläkerrassa.
meinaa se sisustus, ainoita kertoja mitä muistan että jossain on parantunut sisustus kun paikan ovat uusineet, yleensähän ne menee huonompaan suuntaan
Hieno olikin!! Eri tyylejä. Yläkerta on sama kuin Elohuvin aikaan, ja mitä sitä vaihtamaan kun on suosittu? Alhaalla soi tanssimusa, jokskin väliin tuli hiukan outoja kappaleita ;)
ei mitään uutta siinä suhteessa
Sisustus kyllä on muuttunut "hienoksi", mutta mitä järkeä oli supistaa alakerran tanssikarsina 1/3 tai 1/4 siitä, mitä se oli elohuvin aikaan. Näkyy olevan tanssikarsinan uudistuskin mennyt ison maailman tyyliseksi. Toisekseen sama r'n'b meno jatkuu vuodesta toiseen, mutta minkäs teet. Sitä soitetaan mitä asiakkaat haluavat. Ainut positiivinen uudistus oli alakerran takaosaan tullut "clubipuoli", joka sekin tosin on auki vain pari(?) päivää viikossa.
Mitä tarkoitat tuolla "alakerran takaosaan tullut clubipuoli" ? Onko siellä jotain sen eteisen ja pienen tanssikarsinan lisäksi? En nimittäin huomannut kun siellä sellaista kun kerran olen Kharmassa käynyt.. Olisi kiva tietää.
japani tyylinen puoli.
Kallista juotavaa.
Älyttömän kuuma.
Teinit särkee tanssiparketille lasejaan.
Eli meno on kuin pahimmassa räkälässä.
Erona on, että sisäänpääsy maksaa ja juotava on sikakallista.
kenties????
Ihmettelin lauantaina sitä sirpaleiden määrää!
Eipä muualla ole samanlaista.
niin kharma on viikolla k20 ja viikonloppusin k22. et mitenköhän siellä "teinit" voi särkee lasejaan? teini-ikähän on 19 vuotiaaksi asti.
Kannattaa mennä! Mä sain pillua miestenvessassa nätiltä parikymppiseltä tytöltä :)
Olipa virkistävä hetki!