Animaatiot....

Millä ohjelmalla voisin kattoa tekemääni animaatiota muulla kuin sillä ohjelmalla millä tein sen animaation??Ja se viel et nyt kun sain sen animaation valmiiks ni aina kun yritän katsoa sitä sillä animaatio ohjelmalla se ohjelma pimahtaa MIKÄ MÄTTÄÄÄ?????
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Millä ohjelmalla sen animaation sitten teit ja mihinkä tiedostomuotoon sen tallensit?

Äänestä
  • tein sen 3d flah animaattorilla ja sen animaation tiedostomuoto on animation eli milä ohjelmalla sen voisi katsoa ilman 3d flas animaattoria ja mistä sen ohjelman saisi

    Äänestä

  • ittna12 kirjoitti:

    tein sen 3d flah animaattorilla ja sen animaation tiedostomuoto on animation eli milä ohjelmalla sen voisi katsoa ilman 3d flas animaattoria ja mistä sen ohjelman saisi

    Toi sun ohjelma ainakin mun korviin kuulostaa aika eksootiselta..mistäköhän sen sait..oliko kyseessä freeware.tai joku vastaava...eikö ohjelmassa ole konvertteria joka kääntäisin tiedoston esim...avi muotoon..!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ittna12 kirjoitti:

Millä ohjelmalla voisin kattoa tekemääni animaatiota muulla kuin sillä ohjelmalla millä tein sen animaation??Ja se viel et nyt kun sain sen animaation valmiiks ni aina kun yritän katsoa sitä sillä animaatio ohjelmalla se ohjelma pimahtaa MIKÄ MÄTTÄÄÄ?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu