mikä aiheuttaa sen että alapää on kosketukselle arka, ei kärsi nykiä tai mitään kun polttaa ja koskee.. yhdyntä sattuu aivan ***** ja sen jälkeen ei voi olla missään asennosssa kun koskee.ja nyt uutena se että en kärsi enää käydä pissillä kun itku tulee kivun takia... ihanku ois jotain oudon näköstä juttuakin alapäässä emättimen aukon sisäreunalla. ja tuska on sanoinkuvaamatonta... :(
Koskee!!!!
5
901
Vastaukset
- Chi
Lääkäriin joka tapauksessa! Veikkaan jotakin tulehdusta tai sukupuolitautia. Tutkimalla selviää, älä jää kotiin jos sattuu noin paljon! Tsemppiä.
- se on siinä
Oliskohan mahdollisesti rakas ystävämme herpes?!
Kannattais varmaankin kurkata sinne alapäähän??!!
Rakkulat tai haavaumat on yks merkki siitä... Ja sattuu niin prkeleesti!! - oikeasti....
Kiitos... Kokeilen ensin canestenia...näkyykö herpes papa kokeessa?ei partnerilla oo ollu oireita...toivottavasti helpottas tämä olo..
- mahdollista
Jos oireet ovat jatkuneet kauankin, yksi mahdollisuus on vulvodynia. Itselläni on samankaltaiset oireet kuin sinulla. Vilkaiseppas verkkoklinikan sivuja www.verkkoklinikka.fi, ja katso "vestibuliitti" otsakkeen alta, tai googleta vulvodynia-hakusanalla. Valitettavasti kaikki lääkärit eivät tiedä vd:stä, joten kannattaa hakeutua kunnon gynelle etenkin jos oireet jatkuvat kauan. Tsemppiä!
- jatkuvaa...
minulla oireet ihan samat ja se on kaksi kertaa peräkkäin todettu emätintulehdukseksi. en varma miten kirjoitetaan, mutta klu-solut ovat silloin plussalla.
se ei sitten hellitä ennen kuuria, joten kipinkopin lekurille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996003
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963025Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262810Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262085Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764