Ketä???

Ne ketkä tahtois mennä b.b taloon jos tulis ens vuonna vastatkaa jooko ja sanokaa kenen roolissa te tahtoisitte olla. Ite menisin ja olisin antti.a:n roolis:):)
6353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ainakin saaminen olisi taattua.

Äänestä
  • kyllä perustelu :)
    Itse olisin oma itseni

    Äänestä

no minkä ihmeen takii täytyy vetää jonku "vanhoista" BB-laisista rooli päälle?? Roolilla ei kuitenkaa pitkälle pötkisi joten turha vaiva olisi.

Äänestä

JOKA SANOIS VAIHTAKAA PATTERIT,TEILLE ON POSTIA.

Äänestä

jee jee jebulis

Äänestä

Mikan roolia mietin, mutta minusta ei saa niin akkamaista ja raukaa millään.
Taidan luovuttaa paikan seuraavalle jonossa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön kirjoitti:

Ne ketkä tahtois mennä b.b taloon jos tulis ens vuonna vastatkaa jooko ja sanokaa kenen roolissa te tahtoisitte olla. Ite menisin ja olisin antti.a:n roolis:):)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu