Suuri käsityökerho

Suuri käsityökerho lehdessä on ollut ohjeita mopsi koiran vaatteista mm. armyasu. Tietääkö joku, minkä vuoden lehti on kyseessä ja mikä on lehden numro. Muitakin pikkukoiran vaateohjeita kaivataan (Pirkan ohje on jo tehty ja hyväksi todettu)
2581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eli 10/2003 just viikonloppuna itse piirsin ko kaavat niin oli lehti lähellä :)

Äänestä

aivan uusimmassa käsityölehdessä on aikas kiva neulontaohje. juurikin sitä itse värkkään:).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mopsi kirjoitti:

Suuri käsityökerho lehdessä on ollut ohjeita mopsi koiran vaatteista mm. armyasu. Tietääkö joku, minkä vuoden lehti on kyseessä ja mikä on lehden numro. Muitakin pikkukoiran vaateohjeita kaivataan (Pirkan ohje on jo tehty ja hyväksi todettu)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu