BitTorrent

Moi,viitsittekö kertoa miten saan ladattua BitTorrentilla enemmän kuin 1 tiedoston kerrallaan.Itse en asetuksista sellaista oikein löytänyt,jos viittitte niin pistäkää ihan suora polku miten saan sen toimimaan!
Kiitoksia oikein paljon!
2602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ilmeisesti käytössäsi on siis ihan alkup. perus bittorrent-client?... siinä periaatteessauseamman yhtäaikaisen torrentin lataamainen tapahtuu niin että käynnistät jonkaiselle torrentille oman ohjelman...

helpompi vaihtoehto on käyttää jotain sellaista clienttiä joka osaa käsitellä yhdessä ikkunassa useampaa torrenttia kerrallaan.. kuten abc, azureus, bitcomet tai erittäin kevyt utorrent

Äänestä

käynnistä useampi torretti ja valitse vasemmasta reunasta missä se kellonkuva (odottaa) että ladataan samaan aikaan... alkuperäsellä torrentticlientilllä pystyy lataamaan kolme torrenttia kerralla.


torrentit löytyy parhaiten osoitteesta http://www.hukas.net/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lataus kirjoitti:

Moi,viitsittekö kertoa miten saan ladattua BitTorrentilla enemmän kuin 1 tiedoston kerrallaan.Itse en asetuksista sellaista oikein löytänyt,jos viittitte niin pistäkää ihan suora polku miten saan sen toimimaan!
Kiitoksia oikein paljon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu