Pyysin tuossa tarjouksen Primera 1.6 4D COMF AC
vm.2000 autosta.
Onko kellään kokemusta moisesta meno pelistä?
Taisi olla vielä perässä SI merkki.
Onko näissä 2000vm Primeroissa mitä tyyppivikoja
tai muita "kivoja" ylläreitä?
vm.2000 autosta.
Onko kellään kokemusta moisesta meno pelistä?
Taisi olla vielä perässä SI merkki.
Onko näissä 2000vm Primeroissa mitä tyyppivikoja
tai muita "kivoja" ylläreitä?
Vastaukset 6
Vanhimmat
...
Sehän on sellainen erikoisen näköinen ufo? mittarit keskellä autoa ja peräloosterin kannessa taitos keskellä?
Muita tyyppivikoja ei tule mieleen.Nissanit on hyviä vehkeitä.
Ei oo uhfo eikä oo mittarit keskellä
ihan ok-auto joskin vähän laiskahko ja ajoiltaan hieman levoton.ikkunat huurtuu talvella jos enempi porukkaa kyydissä.vahva ja luotettava tekniikka ei lapsen tauteja,hiukan janoinen jos poleksii.itte oon ajannut 167tkm ei vikoja.
Ei suurempaa kiusaa, ainakaan, jos ulkolämpötila on plussan puolella. Pakkasilla lämmityslaitteen tehottomuus on ikävä ilmiö. Vai onko sitten syynä ison farkun koko? Myöskään sisustuksen kangas ei ole ihan samaa tasoa kuin auton tekniikka. - Osta, jos et kaipaa täydelliyyttä.
Jos vähäänkään haluat ajaa niin tolla mopo koneella ei edes pääse diesel seatista ohitse huudattamatta konetta. Kokemusta on eli himmeli moottori on toi 1.6