Iik.. mä laihdutin aika rankasti joskus 12-14-vuotiaana.. kuukautiseni alkoivat kuitenkin ihan normaalisti 13,5-vuotiaana. Sitten sen jälkeen aloin syödä normaalisti, mutta ei mulle mitään isoja rintoja ja leveetä lantiota oo siunaantunu todellakaan.. Käyn salilla treenaamassa aika usein ja lihasmassaa mulla kuiteski on. Oon 168,5 cm pitkä ja painan 59 kg. Ikää on jo 19 wee että eipä tässä kai mitään toivoa enää ole, vai onko? Kertokaa muut kokemuksia!
missä muodot?
girlie 19 wee
5985
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pituus/painosi on normaali, joten kannattaa katsoa isoäitejä ja äitiä, onko siellä mahtavat peräsimet.Perintönähän nämä yleensä saadaan.
Joillakin rinnat kasvavat raskauden aikana paljon ja jäävätkin suuriksi, mutta ei lasten tekoa silti voi suositella kenellekään.
Ole iloinen jos voit kulkea ilman rintaliivejä.
"ole iloinen että voit kulkea ilman rintaliivejä" -haista paska!!!
siis on mulla kuiteski vajaa a-kuppi et en tod. ala ilman rintsikoita kulkemaan, ja mitä v*tun iloista siinä olisi..
mun äidillä on d-kuppi, et en varmaan oo sit niitä rintoja perinyt. mut no..äidillä oli semmoset jo lukion jälkeen ku se liho aika lailla. mulla ei tommosta lihomisvaihetta ole ollut.
Omasta mielestäni pienet rinnat on kaunniimmat.
Nytkö vasta heräsit totuuteen?
Siis kyllä mä oon aina osannut kattoa peilistä! Mutta kysyn tätä nyt siksi, että tietäisin kasvavatko rintani ja leveneekö lantioni vielä, vai voinko aloittaa ison laihdutuskuurin ihan surutta (tyyliin ei niitä muotoja kuitenkaan olis enää tullut)..