Laittakaapa palautetta Subille, että näyttävät illan ohjelmassa sen kuinka Antti pilkkaa liikuntarajoitteisia. Saadaan hiukan totuudenmukaisempi kuva Antista. Ei hän olekkaan niin mukava ja kiva kuin yrittää antaa ymmärtää.
Antti pilkkaa
sbt
8624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
hyvän käyttäytymisen perusteet. Kas kun muut kilpailijat eivät ole huomanneet millainen kaksinaamainen kieroilija tämä rasvaletti ja leveäperä Antti on.
Ovat he huomanneet sen. Ei Sveitsi mikään lempinimi ole, vaan haukkumanimi jota Antti ei itse edes tajua koska on niin järkyttävä kaunispoika. Antti ei todellakaan ole mikään diplomaatti vaan täysin saamaton ja selätön joo joo vempuilija jota kukaan talossa olijoista ei arvosta, mutta ei myöskään pelkää koska hän on niin saamaton myötäilijä.
ihmettelen vaan kovasti et miksi ihmeessä se vielä on siellä talossa,kaikest viisain ratkaisu olis äänestää antti pois talosta, omalla myötäilyllään ja saamattomuudellaan välttyy aina äänestyksestä mut peliähän se on jo,sitähän se pitäis äänestää kenen pelkää voittavan mut näyttää menevän vähän väärinpäin jo nyt nuo asiat.
Antti on yks suuri persläpi! Minua ei kauniin pojan ulkoiset piirteet hämää, olen ihmistuntija.Muutenkin, aivan liikaa puututaan kilpailijoisen ulkoiseen olemukseen (vrt. esim.Terhi) Taukit, ei ulkonäöllä kilpailla.
Tosiaan ei ulkonäöllä kilpailla. Oliskohan Antilla noussut päähän se, että ei ole kertaakaan ollut äänestyksessä.Vaikuttaa kaksinaamaiselta tyypiltä.
Kovasti toivoisin Terhin voittavan.Hän vaikuttaa aidosti kiinnostuneelta ihmisistä eikä mielistele muita voittaakseen.
täysin tosi..Herätkää Anttifanit..hohoiiii!!!
täysin tosi..Herätkää Anttifanit..hohoiiii!!!
No ei ne herää, kun ne on Elefantteja!
Eikä ollut mikään liikuntarajoitteinen...
Pari sormea puuttui, mitä sitten. Ihan sama jos tytöllä olis ollu iso luomi nenän päässä, olis ollu ihan sama reaktio, vaikkei olis ollu kehitysvamma...