no mä oon tyhmä mut mä kysyn kuka on se unkajanne tai se kun kaikki puhuu siit niin voisitteko selvittää asiaa mulle kiitti!!!!!!!!!!!
PS.unkajanne itekki vois kyl esittäytyy....
PS.unkajanne itekki vois kyl esittäytyy....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
lyhyesti mutta oikein. 20v pokemon- fani
Mitä pahaa Pokémoneissakin nyt TAAS on.
ei mitään pahaa kunhan kysyin
Ikä: 20 ja risat.
Kotipaikka: Etelä-Pohojammaan korpi.
Harrastukset: Fantasiakirjallisuus, sauvarullaluistelu, biologia, Pokémon-tietous, anime (Japanilainen animaatio), kaikki Japaniin liittyvä, Magic the Gathering, roolipelit jne. jne.
Tarvitseeko muuta? ;)
Kannattaa sitten heti ensialkuun hylätä mielikuva henkisesti jälkeenjääneestä, vähän tärähtäneestä, lapsellisesta 4 seinän sisään linnoittautuneesta nörtistä. (Tuollaista mielikuvaa nuo peelot viljelevät.)
Minun järkeni on veitsenterävä, ja sen 4 seinän sisään linnoittautumisen voin kumota sillä, että toissapäivänäkin sauvarullailin 25km :)
Harva mökkiintynyt nörtti sellaiseen pystyy.
Netissä minut löytää usein myös täältä:
http://netti.nic.fi/~womp/cgi-bin/ubb//ultimatebb.cgi