Pertun suosio laskussa

VItsi vitsi ;)),
Mikan vois vielä kyllä pelastaa paras nelikko ois Perttu Antti Mika ja Terhi.
Näissä ois varmasti eniten hauskaa katsottavaa ja kiukkunaamaisuus poistuisi ja pahan mielen tuotto muille myös mutta tämähän on vain minun mielipide.
3298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MITÄ SINÄ OIKEIN HÖPÖTÄT. OLETKO MUUTTANUT SUOSIKKIASI???????

Äänestä
  • huikeaan nousuun!!!

    Äänestä

Äänestetään nyt se Mika ulos, kun on hyvä mahdollisuus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perttu.best kirjoitti:

VItsi vitsi ;)),
Mikan vois vielä kyllä pelastaa paras nelikko ois Perttu Antti Mika ja Terhi.
Näissä ois varmasti eniten hauskaa katsottavaa ja kiukkunaamaisuus poistuisi ja pahan mielen tuotto muille myös mutta tämähän on vain minun mielipide.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu