Mistä tämä joukko

Onko tämä ryhmä kerätty kortistosta? On minullakin pitkä loma, mutta ei tosiaan noin pitkä. Miten ihmeessä ne pärjää muutaman kuukauden laskuistaan? Jonkunhan nekin on maksettava, onko se lopulta yhteiskunta ja siis veronmaksajat? Joku viisas , VASTAA!
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...BB maksaa kilpailijoille jotain 1000€/kk,
ilmeisesti suoraan jokaisen tilille. Ilmeisesti kilpailijoilla on kaikilla joku joka tän ajan hoitaa maksut itsekunkin tililtä. Muutenhan ei olis noilla mahdollista olla eristettynä näin kauan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kotoisin? kirjoitti:

Onko tämä ryhmä kerätty kortistosta? On minullakin pitkä loma, mutta ei tosiaan noin pitkä. Miten ihmeessä ne pärjää muutaman kuukauden laskuistaan? Jonkunhan nekin on maksettava, onko se lopulta yhteiskunta ja siis veronmaksajat? Joku viisas , VASTAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu