Ihan perseestä

Jotenki kuvittelin että täällä olis kunnon läppää mutta näähän on ihan perseestä ja vielä mutkan takaa ja tappi reiässä.
32208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paskaakos tällä sektorilla sitten roikut...

Äänestä
  • Samalta suunnalta kun sä vesipää,hörökorva runkkari.Kannas vaan välissä..

    Äänestä

aika hauska tuo perseestä. Sitä me tarvitaan yhä enmmän. Ootko ihan guru vai oppilas kuten me?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanoi kirjoitti:

Jotenki kuvittelin että täällä olis kunnon läppää mutta näähän on ihan perseestä ja vielä mutkan takaa ja tappi reiässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu