Kenelle BB-talon miehistä antaisit koirasi päiväksi hoitoon?
Keneen
luottaisit?
10406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mutta koiran pitäisi tietysti olla rotukoira ja muotovalio.
Itsellä ei ole koiraa joten ehkä vaikea suhtautua kysymyksen siten kuin koiranomistajat, mutta jos muuttaisi kysymyksen niin että kenelle heistä antaisin asuntoni avaimen viikoksi kun olen poissa niin enpä tiedä... En ehkä kellekkään :/
Se oli kiva, että ymmärsit, kuinka tärkeä koira on omistajalleen. Minulla on rottweiler ja se on ihana!
Kämppäni antaisin ehdottomasti Tiinalle, ei se muutaku kössöttelis tossa sohvalla peittojen alla..
Terhille koira (ei ole koiraa) mutta jos olis nii sitte. Koska jos se vaikka pistäis terhiin vähä liikettä ja vaikka sytyttäis sellasen liikunta kipinäin, liikakilot pois.
Pertulle vois antaa päiväks vaikka öö öö... ei keksi mitään =)
Timolle ei mitään.
Antille likkakaverin (ammatilta parturi/kampaaja) Ja en usko että Antti niin tyttöjen perään. voisin olla ihan huoletta!
.........
-Pertun kanssa koirallani olisi kivaa ja tekemistä.
-Antin kanssa koirallani olisi tylsää.
-Mikaa koirani pelkäisi.
Perttu on eläinrakas ja varmasti pitäisi koirasta hyvää huolta.
Se on luottomies. Hyvä ja kunnollinen. Mua ei pienet ääneenlausutut vittusaatanat haittaa. Muuten mitä parhain äijä.
laittais vielä auton perään vetokoukkuun.
Se asia on puitu sataan kertaan. Perttu kertoi kuulleensa jonkun ihmisen tehneen niin vahingossa.
Joku juonittelija yritti keksiä viestin Perttua vastaan. Olitko se sinä? Nyt ainakin yrität!