kun kirjotat tänne jotain järkevää ja asiallista ei paljon kukaan viitti kommentoida mut jos haukut jotain ni vastauksia saat heti... mihin on jääny keskustelu...? Ihan ku toisia haukkumalla vaan sais jonkinlaista "keskustelua" aikaan.
Tylsä kommentti mut osin tottakin?
Tylsä kommentti mut osin tottakin?
Vastaukset 5
Vanhimmat
että hän provosoituu aika nopeesti. ;)
Oma mielipide unohtuu melko helposti vaikka kuinka tuntuis et se on oikein mut kun oikein hyvin joku provoaa niin mukaan vaan. Mut semmosia me kai ollaan ku ei uskalleta olla erilaisia.
Tää on ollu ihan hubaa seurata mahtavia provoja ja sitä miten sitten ihmisiä viedään kuin teuraalle kun ne kiihkoissaan vastaa ja menee mukaan. Aina on suomalaisia haukuttu jörriköiksi mutta se kuva on muuttunut täysin. Niin komeeta kirjotusta saa välillä lukee, värikkäitä haukkuja edes sentään.
juuri tuollaistahan se on...kivaa iltaa:)
...iltaa vaan kaikille. =)