Scorpion

Tarpeessa olisi -88 Scorpion kuljettajan puoleinen ovi lähinnä. Kaikki muutkin "hilavitkuttimet" kiinnostavat.
[email protected]
Ja olisi kiva jos ovi ja/muut vitkuttimet löytisivät Tampereen lähistöltä.
Tai suunnalta Tampere-Alajärvi.
3318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

löytyy varaosahaku.fi

Äänestä

mitä muuta tarvit oven lisäksi.olis muuen ehjä kori vain kone ja laatikko puuttuu

Äänestä
  • kiinnostaa. Kaikki nippelit sisälle. Itsellä hyvä kori ja kohta koneremontti tehty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


osia vailla. kirjoitti:

Tarpeessa olisi -88 Scorpion kuljettajan puoleinen ovi lähinnä. Kaikki muutkin "hilavitkuttimet" kiinnostavat.
[email protected]
Ja olisi kiva jos ovi ja/muut vitkuttimet löytisivät Tampereen lähistöltä.
Tai suunnalta Tampere-Alajärvi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu