Niin elikkä näin kävi ja mietin sitä että voiko olla haittaa? Siis jos kissankakassa on jotain koiralle haitallisia bakteereita tms. Ihmettelen kovasti että koira meni näin tekemään, hevosen ja lehmän p***asta se kyllä on tykännyt mutta olin ajatellut että kissan jätöksiä se ei kyllä söisi ikinä. Yök.
Koira söi kissankakkaa
Mä vaan
2
162
Vastaukset
- kajsa
Ei huolta. Madotat koiran säännöllisesti.
- Mä vaan
Ehdin jo huolestua että mitä jos siinä onkin jotain vaarallista..:) pitää madottaa nyt jonkin ajan kuluttua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4065962- 815323
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484336- 523931
- 523719
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1653419Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1073188Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky533173- 432279
- 492205