MEWTWO4 LOPETA!!!

SAATANAN SPÄMMERI!!!
4299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

saat kai sä haukkua niin paljon ku lystäät mut mä lähetän asiattoman viestin ilmotuksen jos toi vielä jatkuu.

Äänestä
  • Vaikka ootki innokas ku pääsit habon yli niin voisit
    silti hillitä tuota postaamistas ;)

    Äänestä

  • mitä wittua sulla noob on asiaa ketään ei kiinnosta sun 26 vai mikä levelinen ukkos!!! LOPETA!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • no en kuule tiiä kirjoitti:

    mitä wittua sulla noob on asiaa ketään ei kiinnosta sun 26 vai mikä levelinen ukkos!!! LOPETA!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ja se on vasta 42 lvl:inen, koska aloitin Runen pelaamisen reilu viikko sitten. Itse olit varmasti hitaampi. Vitun n00b.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOVISMASTER kirjoitti:

SAATANAN SPÄMMERI!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu