Voi itku!! Olisin niin toivonu Mikan jatkavan..
Väärä henkilö lähti!!
LilJen
9959
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Olisit sitten jo edellisessä äänestyksessä pudottanut Tiinan.. Nyt olisi ollut äänestyksessä Terhi vs. Timo ...
Rahojani en aijo tuhlata äänestykseen.. Tiedän ettei sitten saisi valittaa, mut silti.. Tykkään seuraa sarjaa, ja ois ollu vaan niin mukava jos Mika ois voinu jatkaa ja ehkä voittaakin =) Noh, Antti voittoon sitten!
Näin sitten kävi... Pitääpi illempana kirjotella joku kiitoskirje Mikallekkin
Tunnen nyt suurta vahingoniloa Perttua arvostelevia Mikafaneja kohtaan. Perttu on ollut kaikille muille kiva, mutta henkilöstövittuilija ja hänen faninsa mollaavat Perttua minkä ehtivät.
Miks ihmiset äänestitte yhden parhaimmista viihdyttäjistä pois? Saatte itteenne nyt syyttää kun viihdearvo on pudonnut, onneksi Perttu sentään jatkaa ja hänestä voittajaa toivonkin.
Antti on rikkaan perheen poika, josta näkeekin jo päällepäin että ei ole vastoinkäymisiä kokenut ja aina saanut mitä haluaa!
Terhi juonittelija, ja todella ärsyttävä näin katsojan näkökulmasta.
Tiina taas prinsessa, melkein voisi samoilla sanoilla kuvailla kuin Anttiakin.
Perttu VOITTOON!
MENEE SITTEN KANSSANI NAIMISIIN!!!!
Mitä alko vittuileen Pertulle! Oma vika!! Tiina ois tippunu ilman vittuilua..
On maailmassa sentään vielä oikeudenmukaisuutta!
Hyvä, on paljon turvallisempi olo.