OHHOIJAA!!

Katariina-6

Nyt jälleen yksi vaihe ohi.Tämän jälkeen muistamme kait, miten äänestys menee=eli kenen haluamme voittavan---->>>hänelle ääni..ei muuta!!!!Yksi asia...ei meinaa perässä pysyä,kun uusia aloituksia tulee ihan hurjasti...ja tietty noita ilkeyksiä.Annettais jo olla henkilökohtaiset ruotimiset ja rääpimiset ulkomuotoseikat..jookos? Ihan upeita yksilöitä omalla tavallaan nyt loppuskapoissa, jokainen heistä ainutkertainen persoona..omanlainen persoona.Kuka tahansa heistä voi voittaa...vaan jätetäänkös negatiisuudet vähemmälle..jokaisella kilpailijalla läheisiä..omaisia!
Tsemppiä kilpailijoille ja myöskin keskustelupalstalaisille!
santtu:)

4

362

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voi voittaa

      Seuraamalla useampia keskustelu palstoja pystyy kyllä houmaamaan eron ketä inhotaan ja kenestä tykätään.
      Kertaakaan tämä taktiikka ei ole pettänyt, vaan pikemmin aina on tippuja osunut kohdalleen. Lyön vaikka mitä vetoo, niin Terhi putoo seuraavaks.
      Jengi ei dikkaa sitä lainkaa, en kyllä minäkään.
      Mut saattaa olla myös Tiina joka putoo, mut potin löisin kyl Terhin puolesta.

    • mietiskeliä

      mukavaa kun joku puolustaa kilpailijoita. jokaisessa on hyvät ja huonot puolensa niin kuin haukkujillakin .kyllä jokainen pystyy faninsa itse etsimään ei sillä haukumisella fanin mieltä käännetä kyllä hän ajattelee omilla laitteillaan .kenen haluaisi voittavan annetaan vain kaikkien kukkien kukkia vaan .

      • Katariina-6

        ..pysyn sanojeni takana..koskaan en ole ketään mollannut...ja miksi ihmeessä.Tämä on meille suurin TV show ja varmaan tuottoisinkin..mene ja tiedä.Keskutelupalsta käy niin kuumana, et sähkärin meinaa saada.
        Kiitti!:)


    • kiitos sinne

      Ja minusta on hyvä, kun se äänestys talossa on nyt loppu. Eivät toivottavasti pysty taktikoimaan sillä enää. Mielenkiintoista!
      En ymmärrä, miten niin paljon on ihmisiä, että heti kun voi "olla jäämättä kiinni", aletaan suorastaan herjata ihmisiä. Näillä keskustelupalstoilla saadaan paljon enemmän pahaa mieltä kuin itse ohjelmalla.
      Hyvää yötä sinulle!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2024
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1082
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      883
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      262
      770
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      760
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      14
      744
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      693
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      213
      679
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      673
    Aihe