Terhi joutuu taas piinaan

Terhin mahikset olla Antin kanssa vesittyi taas. Tiina alkaa luultavasti oleilemaan Antin seurassa enemmän ja Terhi joutuu syrjään. Aikaisemmin Tiina oli leimautunut lintsiin.

Perttu taas ei ole kiinnostunut Terhin seurasta vaan heittää juttua seuramiehen ominaisuudessa. Mitä Terhi nyt tekee, enää hän ei voi nimetä ketään - olisiko aika luovuttaa ja marssia ulos?
6693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos se Terhi on siellä muka vielä ens viikon jälkeen, ni vois ihan varmuudeks äänestää noita muita vaikka tunnin putkeen, ni se ei ainakaan voittais... Onneks ei olla mistään köyhästä perheestä! =)

Äänestä

Terhiä voida jo jättää rauhaan. Ei ole kyllä yhtään kiinnostunut kaveripohjaa enempää talossa olevista räkänokista. Terhi on aikuinen nainen, jota ei kiinnosta tollaset pikkupojat joita talossa on. Kaveri voi olla muutenkin kuin, että se heti tulkitaan ihastumiseksi.

Äänestä
  • Meinaa ens sunnuntaina kotiin...
    Hyvä Mard! =D=D

    Äänestä

  • Terhi on sanonut niinku että se vois pitää Antista. Mut ei oo reiluu että Antti tykkää muista enemmän niinku.

    Äänestä

  • Sorbas kirjoitti:

    Meinaa ens sunnuntaina kotiin...
    Hyvä Mard! =D=D

    Antista ei yksikään nainen tykkää. Saa olla rauhassa kaikiltä paitsi pissiksiltä.

    Äänestä

  • ternimaattori kirjoitti:

    Terhi on sanonut niinku että se vois pitää Antista. Mut ei oo reiluu että Antti tykkää muista enemmän niinku.

    me kaikki nyt tiedetään, niin ei tytön tarvitse niinku enään nimetä toista tyttöä tai poikaa koska niinku nimeämiset on nyt niinku nimetty ja tota nythän me tota yleisö vaan päätetään tota niinku se voittaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


z-team kirjoitti:

Terhin mahikset olla Antin kanssa vesittyi taas. Tiina alkaa luultavasti oleilemaan Antin seurassa enemmän ja Terhi joutuu syrjään. Aikaisemmin Tiina oli leimautunut lintsiin.

Perttu taas ei ole kiinnostunut Terhin seurasta vaan heittää juttua seuramiehen ominaisuudessa. Mitä Terhi nyt tekee, enää hän ei voi nimetä ketään - olisiko aika luovuttaa ja marssia ulos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu