kuinka

onko mahdollista poistaa esim keskustelupalstan sivuilla kun käy niin aina jää otsikko eriväriseksi eli merkki että täällä on käyty. jos tyhjennän selaimen muistin, joudun joka kerta kirjoittamaan osoitteet uusiksi. netillä on monta käyttäjää enkä halua muitten tietävän mikä kiinnostaa.
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Klikkaa ruudun alaidasta KÄYNNISTÄ kohdan oikealta puolelta TYHJÄÄ kohtaa oikealla korvalla
ja valitse
>OMINAISUUDET
>Lisäasetukset
>Tyhjennä
>OK

Kun tuon teet häviää aiemmat tiedot:
Sivuhistoriasta,Osoiteriville kirjoitetuista osoitteista sekä sivuilta joissa olet käynyt ei enää näy sinisenä mitä katselit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

onko mahdollista poistaa esim keskustelupalstan sivuilla kun käy niin aina jää otsikko eriväriseksi eli merkki että täällä on käyty. jos tyhjennän selaimen muistin, joudun joka kerta kirjoittamaan osoitteet uusiksi. netillä on monta käyttäjää enkä halua muitten tietävän mikä kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu