Terhi

ilmoitti että kaikki ovat seuraavassa äänestyksessä.
Hyvä hyvä, tietää olevansa seuraava putoaja!
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nii näytti menevän ja antille tuli kans hätä ku kaikki onkin äänestykses!! Pernoo vaa heittää läppää

Äänestä
  • en usko että perttua paljon haittaaa vaikka än tippuisi koska on jo päässyt niin monen äänestyksen ohitse ja se että kuinka iso fanilauma häntä odottaa :) mutta silti.. ÄÄNESTÄN PERTTUA VOITTOON JA HALUAN HÄNEN VOITTAVAN.. tuo nyt oli siltä kannalta että jos sattuu että perttu ei voita..

    Äänestä

  • *BigSister* kirjoitti:

    en usko että perttua paljon haittaaa vaikka än tippuisi koska on jo päässyt niin monen äänestyksen ohitse ja se että kuinka iso fanilauma häntä odottaa :) mutta silti.. ÄÄNESTÄN PERTTUA VOITTOON JA HALUAN HÄNEN VOITTAVAN.. tuo nyt oli siltä kannalta että jos sattuu että perttu ei voita..

    Perttua äänestään. Onneks ei ole mitään saldorajotuksii vaan voi äänestää niin paljon kun jaksaa.
    Mutta nautin mä kun TERHI LÄHTEE! =)

    Äänestä

  • nyt vaan kirjoitti:

    Perttua äänestään. Onneks ei ole mitään saldorajotuksii vaan voi äänestää niin paljon kun jaksaa.
    Mutta nautin mä kun TERHI LÄHTEE! =)

    Olen aivan samaa mieltä että Terhi pihalle, on niin epämielyttävä ihminen. Ei huolinut Tiinaa voittoillalliselle, piti saada miespuolinen seurakseen. Tiina taas olisi (jos olisi voittanut) ottanut Terhin illalliselle. Terhi on teeskentelevä lehmä on mukamas pahoillaan mistä milloinkin asiasta ja vääntelee naamaansa ja sitten nuo krokotiilin kyyneleet, voi kiesus sentään. Toivon voittoa kelle hyvänsä noista kolmesta, Tiina, Perttu tai Antti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meni hiljaseks kun bb kirjoitti:

ilmoitti että kaikki ovat seuraavassa äänestyksessä.
Hyvä hyvä, tietää olevansa seuraava putoaja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu