Miks ihmiset sen ny äänesti pois? Kaikkein eniten sitä jakso katsoa!!!!
Mikan ois kuulunu voittaa
tää skaba
4342
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Aivan ihme juttu toi että Lintsi tippu pois! Se oli hauska, se kerto aina tarinoita ja oli muutenkin tosi viihdyttävä ja ihana mies! Kyllä harmittaa
No kylläpä onkin "ihana mies" ja kahden lapsen ISÄ jotka kummatkin on jossain maailmalla. Miten joku mies voi olla noin tyhmä että nykyaikana viellä tekee tommosia "vahinkoja" ja viellä kaksinkappalein...huoh vai ihana. Miehen pitää olla muutakin kuin "viihdyttävä" tarinan kertoja.
saada oman ohjelman televisioon: The skinhead show..! Varmasti menestyis! Se vois kertoo niitä paskoja juttuja mitkä ei ketään kiinnosta... Esim hänen ryyppyilloistaan!
mika oli komein ja miehisin noista kilpailijoista!perttu on tietty hauska,mutta miehisyys on kaukana.ja kyllä täällä jaksetaan jauhaa niistä virheistä joita ihminen on tehnyt.kukapa olisi virheetön?!mikalle tsemppiä ja kaikkea hyvää kilpailunjälkeiseen elämään!!