Antti tuntuu haaveilevan että kun pääsee baariin niin minkälaisenkonan tyllerön sieltä mukaan saa ja saako.
Huomaa ettei taida Iina olla enää mielessä, ehkä se Iina olikin sille Antille hoito, onhan tuo pitkä aika ilman tyttöä, ja silloin kaikki kelpaa.
Anttia ei kiinosta Iina
4
893
Vastaukset
- minäkin Anttina ...
..en haikailisi Iinan perään. Hän oli niin ylimielinen ja rumasti sanoi päiväkirjahuoneessa, että Antti on hänelle vaan hoito. Fiksu nainen ei käytä noin sanojaan.
- analyst
Antti ei tiedä pk-huoneen puheista ja on todella ihastunut Iinaan. Näkihän sen miten suri Iinan lähtöä ja sanoi vielä jälkeenkin päin että muiden lähtö ei tunnu samalta kuin ystävien.
- ........
analyst kirjoitti:
Antti ei tiedä pk-huoneen puheista ja on todella ihastunut Iinaan. Näkihän sen miten suri Iinan lähtöä ja sanoi vielä jälkeenkin päin että muiden lähtö ei tunnu samalta kuin ystävien.
Mikä ihmeen hoito muka oli Antti tai Iina toisillensa.Voiko tota nyhjäämistä ja muutamaa pusua nyt miksikään hoidoksi sanoa???
Ton takia iinaa vihattiinkin kun ihmisillä ei ole huumorin tajua.Se oli läppä se hoito-juttu.
Sitäpaitsi ei ne kummatkaan mitään ikuista rakkautta sielä vannonutkaan.Pitivätpä vaan hauskaa yhdessä,kun kerran pientä kipinääkin oli ilmassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2722390Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä2991289- 1081201
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831191Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581145Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811096- 44952
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67897Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33767