KOROT TAAS TÄNÄÄN ALAS!!!

Katsokaa tekstitv:n sivulta 173! Korot menivät taas alaspäin! Nyt alkoi korkojen syksyn rommaus -70%!!!!
5810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi katsoa tekstiteeveestä kun voi katsoa suomen pankin sivuilta???? Kun kuitenki on täälä surffailemassa. www.bof.fi

Äänestä
  • No siksi koska pääset katsomaan tekstitv:tä netin kautta www.yle.fi/tekstitv !!!!!

    Äänestä

Korot tulee alas ihan smoolanderina ja kautokeinona! Korot rysähtävät pohjalukemiin ja asuntojen hinnat kipuaa pilviin! Ruisk!

Asuntoni arvo sen kuin kasvaa, jiiihaaaaaa!

Äänestä
  • smolanderina se pitää olla.

    Äänestä

  • kuitenkin kirjoitti:

    smolanderina se pitää olla.

    Tarkistin asian palstan terminologiasta. Se on tosiaan smolanderina. Kaikkea sattuu kun innoissaan kirjoittaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeeees!!! kirjoitti:

Katsokaa tekstitv:n sivulta 173! Korot menivät taas alaspäin! Nyt alkoi korkojen syksyn rommaus -70%!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu