Terhin logiikka

Terhi kelaa ettei ole mahdollista ettei hänestä pidettäisi talon ulkopuolella koska hän ei ole joutunut vielä kertaakaan äänestykseenkään.
6856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Terhin fiksuudesta ja älystä :D

Äänestä

tajua, että vaikka muut kilpailijat eivät näe sen märinöitä pk-huoneessa, niin yleisö kyllä näkee.

Ja jokainen täyspäinen yleisössä olija näkee kyllä millainen lehmä Terhi on. Siis pikkaisen pirullinen ämmä. "Lohduttaessaankin" muita kilpailijoita jostain, sellainen pilkallinen virne naamalla ja tunkee ihan toisen naamaan kiinni. Ihme, ettei ole kukaan vetässyt lättyyn.

Äänestä

minä tykkään, oikein sielua hivelee ku jengi huomaa kuin fiksu akka terhi on. =)

Äänestä
  • sunnuntainna nauratti,ku näytettiin koosteita Terhi pk-huoneessa...yleisökin oikein nauroi,ku tämä madame itkeä vollotti ja soperteli niinku niinku jotain...ei kyl uskoisi että ihminen on yli kolkyt..

    Äänestä

  • vähän viime kirjoitti:

    sunnuntainna nauratti,ku näytettiin koosteita Terhi pk-huoneessa...yleisökin oikein nauroi,ku tämä madame itkeä vollotti ja soperteli niinku niinku jotain...ei kyl uskoisi että ihminen on yli kolkyt..

    kaikki ei kuule ole ennen ollut telkkarissa ja osaa niin hienosti puhua!
    tuskin tekään oisitte ohjelmaan päässyt!
    ja kyllähän pertullekin nauretaan mutta sitä pidetään söpönä sitä juttujen laatua..

    Äänestä

  • terhi rules kirjoitti:

    kaikki ei kuule ole ennen ollut telkkarissa ja osaa niin hienosti puhua!
    tuskin tekään oisitte ohjelmaan päässyt!
    ja kyllähän pertullekin nauretaan mutta sitä pidetään söpönä sitä juttujen laatua..

    Terhi ei ole loistanut lainkaan jutuillansa, joten kyllä tuossa ajassa pitäis jo osata jotain.
    Ei ne kamerat ym sitä häiritse, yrittää vaan raukka olla jotain.
    Tippuu tippuu terhi se sunnuntaina tippuu, jeeee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kummallista... kirjoitti:

Terhi kelaa ettei ole mahdollista ettei hänestä pidettäisi talon ulkopuolella koska hän ei ole joutunut vielä kertaakaan äänestykseenkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu