sonyn mp3 soitin!?

Minkälaisia kokemuksia soittimesta CDX-MP30?Tilasin just sen ja täs ny vaan hankin vähä tietoo siitä!Onko siitä mitään arvostelua/testiä jossain nettisivuilla?
2381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

TM 8/02 on testattu ko. laite. Lue sieltä lisää tietoa. En muista ulkoa mitä siitä sanottiin...
Mutta kannattaa kyllä selata tämänkin palsan muita viestejä, saattaa vaikka osua kohdalleen...

Äänestä

Ja se toimii toivotusti. Ei paha.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hivisti kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia soittimesta CDX-MP30?Tilasin just sen ja täs ny vaan hankin vähä tietoo siitä!Onko siitä mitään arvostelua/testiä jossain nettisivuilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu