miten saa sen kaikki autot koodin ku syötän se sanan: kaljakoppa mutta mitään ei tapahdu.
ainiin miten te pääsitte venäjän rallin läpi
rally trophy
Iceman
5
2219
Vastaukset
- keukeu
kuskin nimen kohdalle KALJAKOPPA ja enter ja sitten uudelleen kirjaudut kuskiksi.
- Ernesti
Mullakin on ongelmia sen venäjän rallin kanssa. Aloittelija tasolla menee kaikki läpi vaikka silmät kiinni mutta normaali tasolla jään 6. tai 7. ek:hon.
- juu
venäjän ralli on vaikeemmallaki tasolla läpimentävissä ku ajaa saabilla muilla en ite pääse sitä läpi
- emtttttttttttttt
siihe tulee niit juttui lisää nii laita ammattilainen nii saat kaikki.
- drivers
2:16.63 ja eka kerta just kö vetäsin....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647