oulusta

Hei oululaiset!
Miten ovat tänä vuonna sujuneet suorat lennot Oulusta Kanarialle?
Entä tarjottavat hotellit, millaisia ovat?
Jos keväällä lähtisi aurinkoon...
3599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö kellään minkäänlaista käsitystä???????????

Äänestä

Muutaman kerran olen ollut. Suorat lennot on niin näppäriä kun ei tarvi koukata tuolta syrjäkylien kautta :-) Hotellit ovat olleet monentasoisia (tai huoneistohotellit, minäkun en tykkää kytätä kelloja, että syömään pääsee). Omasta mielestä parhaiten on jäänyt mieleen Playa Olid Americasissa ja Riosol (muistaakseni Puerto Ricossa. Huonoinpana esimerkkinä ne kaksoistornit teneriffalla, nimeä en muista.

Mutta summa summarum: jos ei meinaa koko lomaa sängyssä pötköttää, niin liekö tuolla merkitystä, missä niitä matkalaukkuja pitää :-)
Hauskaa ja rentouttavaa lomaa sinulle. Minä lähden vähän aikaisemmin eli 10.1.06!!!

Äänestä
  • Kiitos Tirpana viestistä!
    nyt uskaltaa koneeseen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kanarialle kirjoitti:

Hei oululaiset!
Miten ovat tänä vuonna sujuneet suorat lennot Oulusta Kanarialle?
Entä tarjottavat hotellit, millaisia ovat?
Jos keväällä lähtisi aurinkoon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu