Jokunen olento

Siis mitä öljyjä kantsii käyttää talvella ja saako sisäänajon aikaa käyttää mitään parempia oileja mopoon ? Mulla on 2t xps Pösö, / Mobil EXTRA 2T. 565 (ajettu) / 2000 km sisäänajo ?
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ne on kusettanu sua iha täysillä jos 2000km pitäs sisään ajaa! ja iha sama mitä öljyjä siihe laitat kuha se ei oo mitää inarin kyläkaupasta ostettua Tenhun turbo 2-T öljyä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xps:ssän öljyt kirjoitti:

Siis mitä öljyjä kantsii käyttää talvella ja saako sisäänajon aikaa käyttää mitään parempia oileja mopoon ? Mulla on 2t xps Pösö, / Mobil EXTRA 2T. 565 (ajettu) / 2000 km sisäänajo ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu