Turvotusta seksin jälkeen

Niin tässä nyt on muutaman kerran (ei peräkkäin, vaan pidemmällä aikavälillä) seksin jälkeen häpyhuulet turvonneet aika pahastikin. Näyttäisi melkein kuin klitoriksen päälle tulisi toinen klitoris. Tämä ei taida olla vakavaa? Kyseessä normaali ilmiö?
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja ei ole kipeä ja lähtee päivässä suunnilleen pois.

Äänestä

hei
ajattele että pimppa on Ruusu.
Sitä pitää kohdella hellävaroen, myös yhdynnässä.
Ehkä siihen on kohdistunut liian kovaa jmpsutusta;)

toinen mikä kannattaa miettiä, on mahdollinen allergia. Oletko allerginen kortsun aineelle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakee kirjoitti:

Niin tässä nyt on muutaman kerran (ei peräkkäin, vaan pidemmällä aikavälillä) seksin jälkeen häpyhuulet turvonneet aika pahastikin. Näyttäisi melkein kuin klitoriksen päälle tulisi toinen klitoris. Tämä ei taida olla vakavaa? Kyseessä normaali ilmiö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu